جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی

جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، با آغاز سال تحصیلی جدید جهت آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات آموزشی و آینده شغلی این رشته، جلسه ای با حضور دکتر الهام سادات افراز معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی، دکتر سلطانی ، دکتر سید علی رضا رضویان سرپرست مرکز توسعه آموزش دانشکده دندانپزشکی و دکتر مونا نصیری استاد مشاور ورودی 1402 تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه دکتر افراز ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان، در خصوص نحوه ی مطالعه، آینده این رشته و همچنین استفاده از ظرفیت دوره ی جوانی توصیه هایی ارئه نمود

سپس دکتر سلطانی ضمن تبریک به دانشجویان جهت پذیرش در رشته دندانپزشکی ، در خصوص مسائل دانشجویی، امور خوابگاه، تغذیه، مرکز مشاوره دانشگاه و تشریح خدمات این مرکز و نهاد های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به ارائه توضیحات پرداخت

در ادامه  این جلسه دکتر نصیری و دکتر رضویان هریک ضمن تبریک و خوشامدگویی آمادگی خود را جهت ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی در حوزه آموزشی، اعلام نمودند.

دکتر رضویان افزود رعایت دوستی، همکاری، تعاون و قدرشناسی و کسب دانش روز را جز مهمترین نکات در فصل جدید زندگی دانشجویان برشمرد.

در بخش پایانی جلسه، فرم غربالگری سلامت جسمی دانشجویان و CD آیین نامه های آموزشی این رشته که به همت معاونت آموزشی دانشکده دندانپزشکی تهیه و تدوین گردیده بود، در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

 

 

  • کد خبر : 47501
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
راحله سادات خاتمی
خبرنگار

راحله سادات خاتمی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *