سفر دبیر و عضو محترم هیات ممتحنه بورد و ارزشیابی دندانپزشکی کشور به دانشکده دندانپزشکی سمنان

سفر دبیر و عضو محترم هیات ممتحنه بورد و ارزشیابی دندانپزشکی کشور به دانشکده دندانپزشکی سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی استان سمنان؛ روز چهارشنبه مورخ 20 مرداد 1400 جلسه هیات ممتحنه بورد دندانپزشکی عمومی کشور با حضور دکتر محمد جواد خرازی فرد دبیر و عضو محترم هیات ممتحنه بورد و ارزشیابی دندانپزشکی کشور در دانشکده دندانپزشکی استان سمنان برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی دانشکده دندانپزشکی سمنان به ریاست دکتر اکرم لبیب زاده صورت پذیرفت، مدیران محترم گروه های آموزشی دانشکده نیز حضور یافتند.
 
در ابتدای این جلسه دکتر لبیب زاده، ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان به بیان دستور جلسه که شامل بررسی شیوه اجرای برنامه آموزشی به تفکیک واحدهای آموزشی، بررسی مسائل اجرایی برنامه آموزشی در دانشکده های دندانپزشکی و راه کارهای حل آن ، ارائه پیشنهادها و راهکارهایی در زمینه تعالی برنامه دندانپزشکی عمومی و امکان سنجی انجام آموزش در عرصه پرداخت.
 
در راستای دستور جلسه هر یک از مدیران گروه های آموزشی  در خصوص نحوه اجرای واحد های درسی کوریکولوم دندانپزشکی عمومی در شرایط عادی و  در زمان شیوع بحران کرونا و همچنین مشکلات موجود در حوزه آموزش به بحث و تبادل نظر پرداختند و کلیه دروس ارایه شده در کوریکولوم دندانپزشکی عمومی با جزییات کامل نحوه برگزاری مورد بررسی نماینده محترم وزارت مطبوع قرار گرفت.
 
در ادامه جلسه دکتر خرازی فرد ضمن ابراز خرسندی از شرایط کنونی دانشکده در مقایسه با سایر دانشکده های دندانپزشکی کشور افزود: با توجه به شرایط پاندمی کرونا عملکرد دانشکده تاکنون بسیار موفقیت آمیز بوده است و در مقایسه با سایر دانشکده های دندانپزشکی کشور جزو بهترین دانشکده ها در این خصوص می باشد و نمونه ای موفق از اجرای کوریکولوم آموزشی کشور بخصوص در دروس مرتبط با آموزش در عرصه می باشد و  از تلاش همه جانبه اعضا در راستای بهبود آموزش برنامه دندانپزشکی عمومی  تشکر نمود.
سپس پیشنهادات مدیران گروه مبنی بر تغییر برخی از موارد در کوریکولوم ارائه گردید. در این راستا دکتر خرازی خاطرنشان کرد تلاش های لازم جهت اعمال این پیشنهادات در ویرایش نهایی کوریکولوم آموزشی صورت خواهد پذیرفت همچنین در نتیجه ارزیابی و جمع بندی مشخص گردید یکی از مشکلات موجود همانند بسیاری دانشکده های دندانپزشکی کشور، عدم وجود گروه سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی است که حل کردن این مشکل با توجه به تعداد کم فارغ التحصیلان این رشته و نیز تعداد زیاد دانشکده های فاقد گروه مذکور نیاز به تلاش، پیگیری و رایزنی های مضاعف دارد که انشالله با پیگیری ریاست محترم و معاونت آموزشی محترم دانشکده محقق خواهد شد.
 
در پایان این جلسه دکتر خرازی فرد ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع  اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی سمنان اظهار داشت: بی شک تلاش تیم مدیریتی دانشکده در کنار اساتید و کارکنان دانشکده در ایجاد چنین فضای آموزشی تاثیر فراوان داشته است و امید است که با همدلی، بتوان گامی مثبت وسازنده در جهت اعتلای آموزش فرزندان این مرز و بوم برداشت.
 
پس از پایان این جلسه نیز دکتر خرازی فرد با ارسال پیامی قدردانی خود را از دانشکده دندانپزشکی سمنان اعلام نمود.
 
در متن این پیام آمده است:
 
سروران ارجمند
همکاران بزرگوار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان
حضور در جمع صمیمی پرتلاش و فرهیخته شما عزیزان برای من مایه مباهات بود. بدون شک حضور منظم شما عزیزان علیرغم تمامی سختی ها نشان گر تعهد والای حرفه ای شما بزرگواران است.
در این چند ساعت که در محضرتان بودم بسیار آموختم و بارها از تلاشهای شما در راه آموزش غرق لذت شدم. بدون شک تلاش تیم مدیریتی دانشکده در کنار اساتید و کارکنان دانشکده در ایجاد این جو مثبت تاثیر فراوان داشته است. قدردان حضورتان و تمام زحماتتان هستم.
 
امید که بتوانیم در کنار هم گامی در جهت اعتلای آموزش فرزندان این مرز و بوم برداریم.
 
ارادتمند محمد جواد خرازی فرد

 

 
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
دکتر راحله سادات خاتمی
تهیه کننده:

دکتر راحله سادات خاتمی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *