کتاب اصول و مبانی کاربردی در پروتز ثابت

کتاب اصول و مبانی کاربردی در پروتز ثابت

کتاب اصول و مبانی کاربردی در پروتز ثابت

کتاب اصول و مبانی کاربردی در پروتز ثابت توسط دکتر الهه بیابانکی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و استادیار دانشکده دندانپزشکی تالیف گردید.
 

در مقدمه کتاب آمده؛ با توجه به این که آموزش درمانهای عملی صحیح برای دانشجویان دندانپزشکی از مرحله پری کلینیک شروع می شود، بهره مندی از آموزش قوی و اصولی از ابتدا ارزش و اهمیت ‌فراوانی می یابد. بدلیل فشرده بودن این دوره و با در نظر گرفتن این مهم که یکی از مشکلات فعلی در زمینه آموزش پروتزهای ثابت، عدم وجود کتاب مرجع آموزشی با تاکید بر آموزش عملی مرحله به مرحله و کاربردی برای دانشجویان می باشد.

کتاب اصول و مبانی پروتز ثابت با حداقل حجم و تاکید بر مطالب عملی در عین استفاده از کتابها و مقالات مرجع پروتز، مطالب را در قالب عملی و کاربردی بیان می نماید.

 

بعضی از مطالب ارائه شده، اشاره به شرایط کلینیکی داشته تا ارتباط و اهمیت مطالب رابویژه در شرایط کلینیکی نشان داده و دید بهتری از اهمیت مطالب برای دانشجو ایجاد کند.

 این کتاب شامل تمام مراحل عملی کلینیکی و لابراتواری لازم برای ساخت پروتزهای ثابت متداول (روکشهای دندانی متال-سرامیک) می باشد.

لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم مینا  عسگری
تهیه کننده:

خانم مینا عسگری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *